Top 5 online spēļu automāti ar bezmaksas griezienu funkciju

Interaktīvo spēļu automātu pamatprincips ir piedāvāt elementāru spēles procesu vizuāli atraktīvā, bet tajā pašā laikā nenogurdinošā dizainā ar aizraujošām animācijām. Tomēr tas, kas patiesi atdzīvina spēli un piesaista adrenalīna meklētājus, ir dažādās bonusu kārtas un funkcijas, un ir viena, kura ir izpelnījusies īpašu spēlētāju uzmanību. Iemeslu bezmaksas griezienu lielajai popularitātei nav grūti saprast – to paskaidro pats spēles funkcijas nosaukums. Iespēja palielināt spēles bilanci ar griezieniem, par kuriem netiek ņemta likme, jau pats par sevi ir vilinošs piedāvājums. Taču tā nav ierobežota izpildīt tikai vienu darbību, jo tā bieži vien iekļauj un aktivizē arī papildspēles. 

Azartspēļu operatori iegādājas iespēju izmantot bezmaksas griezienus kā mārketinga instrumentu potenciālo klientu piesaistīšanai un jaunu spēļu reklamēšanai. Tie ir vieni no meklētākajiem kazino bonusiem visā pasaulē, savukārt Latvijas tirgū ir pieejams arī tā pašmāju variants ar nosaukumu bezriska griezieni

Aicinām Tevi aplūkot visu laiku iecienītākās spēles, kuras ir izpelnījušās klasikas titulu un piedāvā bezmaksas griezienu funkciju. Pieci dažādi nosaukumi, kuri būs piemēroti jebkurai gaumei,  kā intensīvai, tā arī nosvērtai spēles pieredzei.

Book of Ra Deluxe

Spēļu izstrādātāja GreenTube (Novomatic) Book of Ra Deluxe ir otrā spēle plašajā sērijā. Tā ir piedzīvojumu žanra spēle ar 5 ruļļu, 3 rindu un 10 izmaksas līniju spēļu laukumu. Tu kopā ar arheologa personāžu dodies meklēt senajās, zeltainajās Ēģiptes smiltīs apslēptās faraona bagātības. Spēles īpašais simbols ir saules un debesu dieva Ra grāmata, kas darbojas kā vienkāršais un izkliedētais (Scatter) aizstājējsimbols. Iegūstot trīs vai vairāk Ra grāmatas simbolus, Tu ne tikai palielināsi laimestu, bet arī aktivizēsi bonusa kārtu. Tajā Tev tiks piešķirti 10 bezmaksas griezieni, turklāt atvērsies Ra grāmata, kuras lappusēs nejauši tiks izvēlēts īpašais simbols. Tas izpletīsies, pārklājot visas trīs ruļļa rindas un laimīgu kombināciju rezultātā ar potenciālu iespēju pārklāt pat visu spēļu laukumu. Tev tiks dāvāta iespēja arī divkāršot iegūto laimestu derību papildspēlē, kurā Tev vajadzēs pareizi atminēt aizklātās kārts krāsu.

Gonzo’s Quest

Šī programmatūras piegādātāja NetEnt spēle ir izcila izvēle, ja meklē modernu, ar aizraujošām animācijām un papildspēlēm piepildītu video spēļu automātu. Šeit vienkāršība satiekas ar bagātīgu iespēju klāstu 5 ruļļu, 3 rindu un 20 izmaksas līniju spēļu laukumā. Pievienojies konkistadora Gonzo piedzīvojumā uz vēl neatklāto Eldorado jeb Zelta pilsētu. Viss sākas ar aizstājējsimbolu zelta jautājuma zīmes formā un izkliedēto (Scatter) aizstājējsimbolu, kas ir zelta maskas monēta. Izveidojot laimīgo trīs Scatter kombināciju, Tu iegūsti brīvā kritiena papildspēli jeb 10 bezmaksas griezienus. Savukārt to laikā, ja iegūsi laimīgo kombināciju, tiks aktivizēta lavīnas papildfunkcija ar pieaugošu reizinātāju (Multiplier); simboli krīt uz leju un, izveidojot laimīgo kombināciju, eksplodē un tiek aizstāti ar jauniem simboliem. Reizinātājs tiek palielināts ar katru jaunu lavīnu, līdz tas sasniedz maksimālo vērtību – x5. Process atkārtojas tikmēr, kamēr veidojas laimīgās kombinācijas.

Lucky Lady’s Charm Deluxe

Šis elegantais Novomatic spēļu automāts dod Tev iespēju pagriezt Fortūnas ratu, lai iegūtu kāroto laimestu; paļaujies uz veiksmīgās lēdijas maģisko spēku un viņas dāvātajiem talismaniem. Šajā 5 ruļļu, 3 rindu un 10 izmaksu līniju spēļu laukumā ienesīgākais simbols ir pati veiksmīgā lēdija. Turklāt tā ne tikai pilda arī aizstājējsimbola funkciju, bet dubulto iegūto laimestu. Savukārt viņas burvju lode jeb izkliedētais aizstājējsimbols (Scatter) aktivizē bonusa kārtu ar 15 bezmaksas griezieniem, kuriem ir trīskāršais reizinātājs (Multiplier). Turklāt atkārtoti saņemot trīs vai vairāk Scatter simbolu šajā bonusa kārtā, Tu iegūsi papildu 15 bezmaksas griezienus. Divkāršot iegūto laimestu Tu varēsi riska spēlē, kurā Tev būs jāatmin aizklātās kārts krāsa.

Starburst

NetEnt piedāvā lielisku spēļu automātu arī retro modeļu cienītājiem. Starburst ir minimālisma stila spēle svaigā izpildījumā, ar 5 ruļļu, 3 rindu un 10 izmaksu līniju spēļu laukumu un naksnīgu atmosfēru. Pretēji vairumam spēļu automātu, Starburst ir abu virzienu laimesta funkcija, ļaujot Tev iegūt laimīgo kombināciju, sākot gan no labās uz kreiso, gan no kreisās uz labo pusi. Aizstājējsimboli ne tikai palīdzēs papildināt nepabeigtās kombinācijas, bet arī aktivizēs papildspēli; tie paliks savā pozīcijā, pārklājot visu rulli, kas, savukārt, Tev piešķirs bezmaksas atkārtoto griezienu (Respins). Ja uz atlikušajiem ruļļiem, kuri griezīsies atkārtotā grieziena laikā, parādīsies vēl viens vai divi aizstājējsimboli, Tu iegūsi papildu atkārtoto griezienu(-us). Ja vienkārša spēles gaita un arkādes kolorīts ar tradicionālajiem simboliem ir tas, ko meklē, šī spēle ir kā radīta Tev.

Lord of The Ocean

Vēl viena izcila spēle no vērienīgās GreenTube (Novomatic) kolekcijas, kuras formāts ļoti līdzinās Book of Ra spēlei. Seno grieķu mitoloģijas tematika un zemūdens pasaule ar 5 ruļļu, 3 rindu un 10 izmaksas līniju spēļu laukumu. Tu dosies izpētīt okeāna dzelmē iegremdēto Atlantīdu dieva Poseidona pavadībā. Vienkāršais aizstājējsimbols šajā spēlē ir pats varenais Poseidons un amuleta simbols, kas ir arī izkliedētais (Scatter) aizstājējsimbols. Iegūstot trīs vai vairākus amuletus, Tu aktivizēsi bonusa kārtu ar 10 bezmaksas griezieniem. Tomēr amuleta maģiskais spēks ar to nebeidzas – sākoties bonusa kārtai, tas nejauši izvēlēsies īpašo simbolu, kurš, parādoties uz spēles laukuma, izpletīsies un veidos kombināciju kolosālam laimestam. Bonusa kārtā iegūstot vēl trīs vai vairākus amuletus, Tev tiks piešķirti papildu 10 bezmaksas griezieni un īpašais simbols. Tomēr, ja ar to nepietiek, vienmēr ir iespēja spēlēt uz pilnu banku, izmantojot laimesta divkāršošanas papildspēli.

Komentējiet