Kurš Book of Ra spēļu automāts ir vislabākais?

Spēļu automātu sērija Book of Ra ir viens no izklaidējošākajiem produktiem, ko jebkad ir radījusi kāda iGaming kompānija. Sākotnēji Novoline un Gaminator izveidoja Book of Ra sēriju, kas pazīstamo spēļu pasaulē apvienoja ar unikālo. Gadiem ilgi veiktie uzlabojumi ir devuši nevis vienu, bet astoņas atšķirīgas spēles versijas. Pastāstīsim vairāk par labākajām un populārākajām Book of Ra spēles versijām.

Book of Ra Classic

Book of Ra Classic ir pirmā Book of Ra spēle, kas tika izlaisa 2005. gada martā. Spēles pieredze ir vienkārša un viegli saprotama. Taču tieši spēles unikālā tematika bija tā, kas iekaroja spēlētāju sirdis un radīja viņos vēlmi izzināt Senās Ēģiptes noslēpumus.

 

Tolaik spēlē izmaksu rādītājs bija diezgan pieticīgs – RTP bija tikai 92.13%. Spēles klasiskajā versijā bija deviņas izmaksu līnijas un pieci ruļļi. Izmaksas Book of Ra spēlē tiek piešķirts no kreisās uz labo pusi. Spēles aizstājējsimbols ir grāmata, kurā glabājas dievišķais noslēpums.

Book of Ra Deluxe

Tas prasīja ilgu laiku, bet Novomatic 2008. gada aprīlī nāca klajā ar atjaunoto Book of Ra Deluxe spēli. Spēļu automāts piedzīvoja nozīmīgus uzlabojumus dizainā – Novomatic uzlaboja spēles interfeisu un grafikas.

 

Neskaitot vizuālās izmaiņas, izstrādātājs pievienoja papildu izmaksu līniju. Tā rezultātā uzvarošo kombināciju skaits palielinājās līdz 10. Bonusa līmenis aktivizējās ar trīs vai vairāk grāmatu simboliem, ļaujot spēlētājiem gūt labumu no uzlabotajām teorētiskajām izmaksām un 10 bezmaksas griezieniem.

 

Ir arī pētnieka simbols, kas spēlētājam var vienkārši piešķir 500 000 monētas kopējās izmaksās, ja tiek iegūti pieci šie simboli. Spēlei ir vērā ņemama nepastāvība – tā ir augsta, kas nozīmē izmaksas būs retas, bet toties tās būs augstākas. RTP līmenis Deluxe versijā ir ticis palielināts līdz 95.5%.

Book of Ra Deluxe 6

Vadoties pēc spēles popularitātes, Novomatic izlēma, ka spēle ir jāatjaunina pēc septiņu gadu pauzes un 2015. gadā nāca klajā Book of Ra Deluxe 6. Tajā ir visas Book of Ra pazīšanās zīmes – pievilcīgs dizains un lieliska spēles pieredze. Spēle uzrunās gan visus tradicionālos spēlmaņus, gan jaunos spēlētājus.

 

Tikpat kā jebkurā aspektā Deluxe 6 versija ir pēctecis iepriekšējām versijām. Šī atšķiras ar to, ka tajā ir seši nevis pieci ruļļi kā iepriekšējās spēlēs. Neskatoties uz to, ir 10 izmaksu līnijas un īpašais simbols, kas var aktivizēt 10 bezmaksas griezienus.

 

Book of Ra Deluxe 6 RTP rādītājs ir 96%, kas ir uzlabojums no iepriekšējām versijām. Ir iespēja aktivizēt īpašu izplešanās simbolu, kas sniegs papildu peļņu. Izplešanās simbols nosegs trīs pozīcijas bezmaksas spēļu līmenī.

Kuru Book of Ra spēļu automātu spēlēt?

Neskaitot trīs iepriekšminētās Book of Ra versijas, Novomatic izstrādāja vēl piecas Book of Ra tematiskās spēles, taču Book of Ra Classic, Book of Ra Deluxe un Book of Ra Deluxe 6 spēlētāju vidū ir vispopulārākās. Jo īpaši Book of Ra Deluxe 6 – tā ir visjaunākā spēles versija, kurai ir arī vislielākais RTP rādītājs 96%. Pirms spēlēt Book of Ra uz naudu, spēlē Book of Ra bezmaksas versiju. Tādējādi varēsi vispirms izmēģināt spēli un noskaidrot, vai tev tā patīk, netērējot ne centa.

Komentējiet